Reference

GTR 1400 - renovace výfuku

GTR 1400 - renovace výfuku

Z důvodu staří, drobných poškození  a koroze okrajových částí výfuku bylo přistoupeno k jeho renovaci. První fáze - vyleštění svodu - odstranění silných nečistot ze svodu a vyleštění - odstranění zazlátnutí, zamodraní a zapečených nečistot. Druhá fáze - odstranění silné koroze okrajových částí...

Více

—————

VFR 800i

VFR 800i

Neskutečné, jak krásně zachovalý stroj se podařilo novému majiteli nalézt. Rok 98 s 17 000km v úžasném stavu. Po technické konzultaci a zkušební jízdě bylo moto koupeno. Docela je kupodivu, jak moderně je motorka udělána, že ani dnes neztrácí svoje kouzlo. Když porovnáme s CBR 1100 XX tak tomu po...

Více

—————

GTR 1400-senzor tlaku v pneu TMPS

GTR 1400-senzor tlaku v pneu TMPS

S ohledem na to, že nový senzor tlaku po ztrátě napětí a chybovém hlášení na motu stojí poměrně dost peněz a další úkony jako spárování a pneu servis také, našlo se řešení pro senzory GTR 1400 a to výměnnou baterie. Poměrně dost se ušetří a efekt tohoto řešení je na snadě. Toto řešení je...

Více

—————

Prodloužení předního blatníku

Prodloužení předního blatníku

Prodloužení předního blatníku pomáhá chránit přední část motocyklu, lakované díly, motor, elektro. Investice za pár korun chrání velké hodnoty a prodlužuje životnost a chrání krásu Vašeho stroje.  

Více

—————

Yuki 100 Smile

Yuki 100 Smile

Yuki 100 Smile - po drobné kolizi byl dán dvoukolý miláček naší berušky opět do pořádku. Výměna plastů, repase přední vidlice, seřízení ventilů, výměna řidítek a dalších drobností. Na obsah 100 cm3 ukazuje tachometr krásné kilometry. Zase nám bude dělat radost dál. Děkujeme tímto ještě jednou dárci...

Více

—————

VL 1500 Intruder LC

VL 1500 Intruder LC

Moto dovezeno z Belgie a jde o Canada model. Velmi pěkný zachovalý kus. Proveden základní servis a moto ošetřeno, vyměněny náplně a seřízeno.  

Více

—————

CBR 1100 XX

CBR 1100 XX

Moto bohužel špatně servisované zanedbané vyžadovalo hodně práce pro uvedení do bezpečného provozuschopného stavu. Řešeny brzdy, podvozek, řetězová sada, motor, netěsnosti atd.    

Více

—————

ZZR 1400-boční kapoty

ZZR 1400-boční kapoty

Po lehkém setkání se s vozovkou přestříkání horní části boční kapoty zelenou perletí a spodní části černou metalízou. Kontrola dle krycího plastu nádrže.

Více

—————

SV 650 N

SV 650 N

Žlutá kráska majitele, který ji má velmi rád, a u níž došlo k doladění mušek a splnění servisních intervalů a pravidelné údržbě. Kéž by více majitelů mělo podobný přístup ke svému miláčkovi. Řešení ventilových rozvodů, náplní, brzd, přední vidlice atd.      

Více

—————

Yamaha XVS 650 Dragstar

Yamaha XVS 650 Dragstar

Krásná, červená, moc nejetá, bohužel bez pravidelného servisu. Dostala vše co potřebovala pro další klidný provoz. Ožili také lak a chromování a tak zase může dělat mnoho radosti svému řidiči i okolí. Řešení rozvodů, ventilové vůle, naplní, předních teleskopů, brzd atd.

Více

—————


Kontakt

Petr Novák

Na městečku 34
Pozořice 664 07


+420 606 311 754
ICQ 134791083

IČ: 01456989